Zimní liga: moje první zkušenost se závodním feederem

Zimní liga: moje první zkušenost se závodním feederem

Před nedávnem jsem měl menší feederovou premiéru, kterou bych tady rád zmínil. Rozhoupal jsem se k účasti na Colmic zimní lize. Premiéra to byla v tom, že to byla moje vůbec první zkušenost se závodním feederem. Doteď jsem chodil jen na gulášové závody.

Zimní liga není úplně klasický ostrý závod, ale oproti gulášovkám je silnější konkurence a pravidly se to víc blíží klasickému závodnímu feederu.

Moje účast dopadla podle očekávání. Byl jsem hluboko dole v tabulce výsledků:) Ale o výsledku to není. Možnost zachytat si se zkušenými závodníky z první a druhé ligy i přeborů je úžasná zkušenost. Takový závod vás neskutečně posune a dá vám spoustu nových zkušeností a poznatků.

Navíc zjistíte, že všichni ti závodní rybáři, kteří nachytají čtyřikrát více ryb než vy, jsou naprosto v pohodě. Každý rád poradí, s každým se dá v pohodě pokecat. Zimní liga má pohodovou a přátelskou atmosféru.

Nebudu se tady rozepisovat o tom, co všechno jsem pokazil a co jsem se díky závodu naučil. Report ze závodu je úkol pro vítěze. Mě se na zimní lize moc líbilo a můžu účast všem doporučit. Pokud se chcete zlepšit v chytání na feeder, získat nové zkušenosti, nebo chcete začít se závodním feederem, je zimní liga ideální příležitost.

No Comments

Post a Comment