Moje rybářské weby

Jsem rybář a také rád vytvářím webové stránky. Není proto velké překvapení, že provozuji několik webů o rybaření. Jejich seznam najdete tady.

NaFeeder.cz

Web NaFeeder.cz je zaměřený na rybolovnou techniku feeder. Najdete zde články od vody, praktické rady a postupy, videa a recenze rybářského vybavení. Web funguje od roku 2015.

Je to můj nejstarší web a zároveň můj hlavní projekt, kterému věnuji největší úsilí. Hlavní cíl tohoto webu je vytvořit místo, kde se začínající rybáři budou moci dozvědět všechno potřebné o feederu.

Pro pokročilejší rybáře je zde zase prostor pro diskuzi. Chtěl bych kolem webu také vytvořit komunitu rybářů se stejným zájmem, kteří si budou moci vyměňovat zkušenosti a bavit se o společné zálibě.

MethodFeeder.cz

Method feeder je odnoží feederové rybolovné techniky. Na začátku tohoto webu byla pěkná doména. Původně jsem tomu webu nechtěl moc věnovat a vytvořil jsem jen jednoduchý statický web bez redakčního systému.

Po čase mi ale přišlo škoda, nechat web ležet ladem. Zvláště když method feeder patří mezi moje oblíbené rybolovné techniky. Na základech původního webu tak vznikl magazín, kde pravidelně přibývají nové články o method feederu.

Zarybaříme.cz

Tento rybářský web vznikl z potřeby publikovat rybářské články i na jiná témata než feeder a method feeder. I když to jsou moje nejoblíbenější rybolovné techniky, uvědomuji si, že rybařina je mnohem pestřejší a bylo by škoda se nevěnovat i jiným rybolovným technikám.

RybářskýKatalog.cz

Rybářský katalog by měl rybářům usnadnit hledání všech možných informací týkajících se rybaření. Obsah webu postupně rozšiřuji a byl bych rád, kdyby se jednou web stal rozcestníkem pro hledání rybářských obchodů, revírů, spolků a vybavení.

FeederForum.cz

Nejnovější přírůstek mezi mými rybářskými weby a vůbec první fórum, které jsem vytvořil. Forum přináší další možnost, kde sdílet zkušenosti, zážitky a poznatky z krásného koníčku, kterým je rybolov s feederovými pruty.