O mně

Pavel Drábek

Rybaření mě baví od malička. K rybaření mě přivedl můj táta. Na rybářský kroužek jsem začal chodit v roce 1994 a od té doby s větší či menší intenzitou chytám pořád.

Ve svých začátcích jsem chytal na klasickou položenou s krmítky a čihátkem. Oblíbil jsem si i plavanou. Svůj první feederový prut jsem si pořídil v roce 2003 a feeder si mě naprosto získal. Od té doby se věnuji převážně této rybolovné technice.

Na rozdíl od mých rybářských webů, kde sdílím svoje zkušenosti z rybolovu, je tento blog zaměřený víc osobně. Najdete tady krátké poznámky, úvahy, a také zákulisní informace z mého chytání a práce na ostatních webech.

Moje oblíbené druhy ryb

Feeder je hodně aktivní způsob rybaření, chytá se spousta ryb všech velikostí. Mám rád, když je chytání i úlovky pestré. Mám radost z každé ryby, kterou chytím. Přesto mám pár druhů ryb, které chytám nejraději. Mezi moje nejoblíbenější druhy ryb patří líni, amuři, cejni a plotice. 

Moje rybářské vybavení

Vyzkoušel jsem docela dost různých značek. V současné době jsem spokojený s výbavou značek Korum, Preston, Trabucco, Ryobi a Daiwa.

V rybaření se řídím jediným pravidlem: Rybaření mě musí bavit. Chytám tak, aby to byla pro mě zábava, abych si užil každý den u vody naplno.