Krátké ohlédnutí za létem

Krátké ohlédnutí za létem

Léto pomalu končí. Jako každý rok uběhlo strašně rychle. A jak už to poslední roky bývá, měl jsem i tohle léto méně času na ryby a na práci na svých webech, než v předchozích měsících.

I tak se během letních měsíců událo pár věcí, o které bych se s vámi rád podělil.

Weby a vše okolo nich

Na webu nafeeder.cz během léta vyšlo už tradičně méně článků, než v jiné měsíce. Mě osobně zaujal článek od Koudyho – Když líni baští kroupy.

Radost mi udělaly nové náramky nafeeder. A potěšilo mě, že je o ně zájem i mezi fanoušky webu a feederu.

Náramky NaFeeder.cz

Na webu nafeeder jsem začal s novým formátem článků – měsíční soupis novinek ze světa feederu. Zatím se mi to líbí a ohlasy jsou také dobré, takže v tom chci pokračovat i dál.

Ale samozřejmě že všechno nešlo tak hladce. Takže mám za léto i pár restů a neúspěchů. Předně jsem ukončil provoz feeder fóra, které jsem spouštěl v zimě. Neměl jsem čas a vlastně ani chuť se věnovat tomu, abych to na začátek trochu rozjel a bez toho to prostě nejde.

Nestihl jsem spustit dvě plánované novinky na webu nafeeder. Jejich spuštění je zatím odloženo na neurčito. Navíc jsem nestihl natočit žádné video a několik plánovaných článků, na které se už moc těším, zatím také čeká na sepsání (a hlavně odzkoušení u vody).

I přes omezený čas jsem si našel prostor pro publikaci dvou článků v dalších online magazínech:

Moje rybaření v létě

I v létě to bylo jako obvykle o krátkých vycházkách na pár hodin ráno před prací. Jak už jsem psal, rybaření bylo méně, než by se mi líbilo. Ale každou chvíli u vody jsem si parádně užil.

Ranní pohoda u vody

Měl jsem radost z nových háčků, které jsem začal používat. Začal jsem znovu dávat více prostoru chytání s pletenou šňůrou. Průběžnou montáž jsem začal střídat s průběžným paternosterem, který se tou dobou řešil ve Facebook skupině Feeder CZ. Celkem se mi ta montáž začíná zamlouvat.

Na konci léta jsem se rozhodl, pro dlouhodobý test navijáku Shimano Catana. Pár lidí se mi ozvalo s tím, že je to úplně zbytečný článek, protože oni Catanu už pár let používají a funguje naprosto v pohodě. Já jsem rád za tyto ohlasy.

Článek ale není cílený na současné majitele Catan, kteří dobře vědí, proč tento naviják používají. Rád bych tím dokázal, že se dá slušně zachytat i s levnějším vybavením. Pokud vás to zaujme, můžete sledovat, jak to dopadne. Článek budu průběžně aktualizovat.

Tak to jsou moje hlavní rybářské novinky tohoto léta. Můžete mi napsat do komentáře pod článek, jak jste si rybářské léto užili vy.

No Comments

Post a Comment